Як продавати в Інтернеті. Частина 3

Крок 3: Виберіть правильну платформу електронної комерції і почніть будувати свій інтернет-магазин
Тепер, тут все стає трохи практичним.

На відміну від фізичної вітрини, де вам потрібно фізичне місце, куди покупці можуть прийти, для продажу в Інтернеті потрібно тільки платформа, що дозволяє віртуально завантажувати всі ваші товари.

Наступним сміливим кроком буде створення інтернет-магазину, який був би не тільки видно потенційним покупцям, але і чуйний і оптимізований, щоб протистояти будь-яким труднощам. Поки є так багато варіантів, щоб подивитися.

Ви можете або створити інтернет-магазин через канали продажів 3rd, або завантажити свої продукти на такі популярні ринки, як Amazon, eBay, Esty або навіть craigslist.

Як продавати онлайн: продаж на каналах продажів 3rd Party
Переваги продажу нішевих продуктів на платформах електронної комерції 3rd, безумовно, переважують недоліки. Таким чином, ви можете залучати нових клієнтів і утримувати їх, тільки якщо ви продаєте унікальний продукт, який не насичений на ринку. Динаміка, однак, показує, що деякі продукти можуть бути насиченими, оскільки вони користуються величезним попитом з боку покупців.

Цей покажчик повинен увійти всередину. Повернемося до нашої проблеми.

Отже, які канали збуту найбільш плідні?

Поглянь.

Відмінності між розміщеними і самостійними платформами електронної торгівлі
Якщо ви хочете налаштувати повний електронної комерції магазин де покупці можуть прийти в ваш магазин, розмістити товари у кошику і заплатити за них, вам доведеться вибрати хостинг або хостинг. платформа для електронної комерції, Обидва варіанти вимагають хостингу, але вони відрізняються в тому, як ви отримуєте цей хостинг.

Для початку на хостингової платформі вже включений хостинг. Наприклад, улюбленим з наших Пошук системи електронної торгівлі, Це скоріше орієнтована на споживача платформа для людей, які можуть не знати всього, що потрібно знати про веб-розробці електронної торгівлі.

Хоча просунуті користувачі можуть знайти все, що їм потрібно, за допомогою розміщеного рішення, мета також полегшити для новачків. Тому вам не потрібно об’єднувати багато сервісів або інструментів, коли ви тільки починаєте дізнаватися, як продавати товари в Інтернеті. Це означає, що розміщена платформа має хмарний хостинг, всі файли сайту і безпеку і швидкість. Ви також можете знайти послуги з купівлі домену з розміщеними системами електронної торгівлі.

В цілому, платформи SaaS, такі як Shopify, Volusion, BigCommerce а так же Squarespace упаковані продукти, все необхідне для доставки за щомісячну або річну плату.

Що стосується автономних платформ, таких як WooCommerce, Magento а так же Easy Digital загрузоконі трохи складніше, але вони часто дають вам більше контролю та гнучкості з точки зору дизайну.

Не можна сказати, чи дійсно розробники вважають за краще самостійне розміщення на хмарному хостингу, але більшу частину часу ви можете припустити, що досвідчений розробник швидше за все буде мати повний контроль над власною системою.

Наприклад, деякі з найбільших сайти електронної комерції в світі використовують Magento або WooCommerce завдяки цьому елементу управління. Різниця в тому, що ви повинні знайти свій надійний хостинг, самостійно управляти файлами сайту і спілкуватися з хостом, коли щось йде не так.

Це може здатися складним, якщо ви вперше намагаєтеся зрозуміти, як продавати продукти в Інтернеті, але більшість хостів в даний час спрощують установку WordPress і Magento. Наприклад, господарі люблять SiteGround а так же Bluehost забезпечити одним натисканням кнопки установки для WordPress і WooCommerce.

Підводячи підсумок:
Хостинг:

Це схоже на оренду приміщень для продажу вашої продукції (ви платите щомісячну плату).
Вам не потрібно думати про хостинг, оскільки вам все це дано.
Фактично, всі функції і шаблони і інструменти надаються в щомісячної вартості.
Ви можете відчувати себе трохи обмеженим, так як вам потрібно вибирати з представлених функцій, а також шаблонів і дизайнів.
самопринятию:

Ви володієте всім і маєте повний контроль.
Ви повинні знайти, управляти і оплачувати свій власний хост сайту і доменне ім’я.
Цей маршрут не завжди краще для новачків.
Ви можете зробити свій сайт схожим на що завгодно, якщо у вас є доступ до правильних шаблонами, плагинам і знань в кодуванні.
Майте на увазі, що як розміщення, так і самостійно розміщені параметри часто поставляються з магазинами додатків або плагінів, що робить можливим розширення для обох маршрутів.

Щоб не помилитися при пошуку найбільш відповідного продукту для продажу в Інтернеті, вам необхідно скласти бізнес план електронної комерції зробивши тісний посилання на ці легко-peasy кроки.

Як продавати онлайн: продаж на торгових майданчиках онлайн
Це динамічний шлях, на який можна покластися, якщо настройка інтернет-магазину з використанням каналу вечірки 3rd здається занадто великою роботою. Але якщо він у вас є, практично практично і реально підключитися до однієї з найпопулярніших торгових майданчиків і здійснювати операції купівлі-продажу. Отже, як мені продавати свої продукти в цих роздрібних потоках?

Подивимося, як працює кожен.