Як продавати в Інтернеті. Частина 2

Крок 2: дізнайтеся, звідки взяти ваші продукти
Це динамічний крок, який варіюється від одного інтернет-продавця до іншого. Якщо, скажімо, ви хочете відвантажувати товари по всьому світу, тобто величезні магазини, з яких можна отримати товари. Як йдуть справи, AliExpress здається, взяти на себе всю лють.

Так в чому суть цього китайського ринку?

Що характерно для AliExpress, так це той факт, що вантажовідправник може отримувати товари з цієї мети за надзвичайно низькими цінами. У той час як ви також можете відмовитися від роздрібного гіганта Amazon, AliExpress пропонує більшість своїх товарів за нижчими цінами.

Товари, що продаються на AliExpress, варіюються від електроніки, моди, товарів для дому та інших. На щастя, вам не потрібно вручну отримувати продукти з цього ринку. Додаток, таке як Oberlo, автоматизує все для вантажовідправника.

Як продавати цифрові продукти онлайн
Зверху вниз, це прибуткова область, на яку повинні звернути увагу стартапи.

Продаж цифрових продуктів, в кінцевому рахунку, є одним з прогресивних способів отримання стабільного потоку доходів. Це не так дорого, щоб інвестувати в цю категорію онлайн-продажів.

Але ось про що потрібно турбуватися:

Що я продаю?

Вам потрібно провести мозковий штурм і докласти всіх зусиль, щоб придумати нішевий продукт. Той, який, безумовно, дасть вам перевагу над потенційними конкурентами.

Ідеї ​​цифрових продуктів
Продаж електронних книг
Не секрет, що цифрова публікація – це ніша, яка буде існувати протягом наступних кількох десятиліть. Один із способів заробити хороші гроші – продавати електронні книги або PDF-файли споживачам.

Гуру з нерухомості, Грант КардонеЕто ідеальний приклад.

Він керує інтернет-магазином, де продає книги, які допомагають читачам більше дізнатися про фінанси, маркетинг, нерухомості, а також про інші категорії. Ви можете впорядкувати свій інтернет-магазин, щоб клієнти могли робити покупки на кшталт.

Так чому ж простіше продавати цифрові продукти, а не фізичні?

Вимагає менших витрат капіталу
Більшість цифрових продуктів є інтелектуальною власністю. Важко повторити такий контент
Не дуже насичений. Конкуренція досить низька
Для продуктів на основі передплати клієнти можуть змінити таким чином
Простіше продавати цифрові продукти
Тип цифрового контенту для розгляду включають в себе;

Audios
Відео уроки
Вебінари
SaaS продукти, такі як програмне забезпечення
Онлайн-курси
DVD-диски
Є так багато шляхів, які виявляються настільки комерційно життєздатними, де ви можете практично продати свої цифрові продукти. Ви можете продавати професійні курси на таких носіях, як Udemy або навіть Fiverr, Це онлайнові навчальні, навчальні та універсальні платформи для фрілансерів, що дозволяють налаштувати ваш онлайн-бізнес.

Інші розробники сайтів, такі як Wix і Squarespace, також мають привабливі теми, які підходять для онлайн-журналів. Щоб продати цифровий контент у виконавчій манері, ви можете спробувати Sellfy.

Типи електронних книг
Художня література
Художня література
Керівництва по DIY – тут є величезний ринковий потенціал. Ви повинні створити спритні статті «Як», які навчають людей рутинним основам. Як онлайн-продавець, ви можете практично створювати контент, щоб навчити певну демографію того, як перефарбовувати стіни свого будинку.
шаблони резюме
Керівництво по рецептам / поварені книги
поетичні книги
Категорія аудіо, тісно пов’язана зі структурою книги, є досить захоплюючу нішу, яка має безперечні корисливі інтереси багатьох власників торгових рахунків в Інтернеті.

Продаж фотографій онлайн
До тих пір, поки ви можете використовувати момент, щоб помітити емоційний інтелект вашої цільової аудиторії, продаж фотографій і творів мистецтва в інтернет-магазині може принести значний прибуток.

Такі платформи, як Flickr і Shutterstock, продають зображення, які почали чинити сильний великий вплив в цій ніші. Це повинно дати вам величезну впевненість в тому, що ви не можете впасти на своє обличчя, якщо ви тільки робите це правильно.

Що трохи не так з такими платформами для продажу фотографій, так це те, що вони отримують високу знижку з кожного продажу. Грубо кажучи, це десь між 20-60% від вашої насилу заробленого прибутку. Але якщо ви не з тих, хто витрачає безкоштовно, ви можете піти в поодинці.

На даний момент деякі канали продажів бездоганні і тонізують з точки зору продажу фотографій в Інтернеті. SmugMug це ідеальна альтернатива, яка дозволяє вам зберегти весь прибуток на продаж.

Squarespace – це ще один канал, який бездоганно вписується в цей сценарій. Так в чому ж справа з цим великим конструктором веб-сайтів по перуки?

Я буду краток, так що просто ви знаєте.

Якщо ви хочете побачити приголомшливі враження в Інтернеті за допомогою привабливих зображень, у Squarespace є кілька відзначених нагородами шаблонів, які ви можете використовувати для створення дивного магазину онлайн-продажів.

Не можна не погодитися з тим, що практичність полягає в тому, щоб продавати зображення не тільки з високою роздільною здатністю, але і ті, які створюють особливий рівень продажів. Фотографія не квантова фізика. Але, з іншого боку, це не просто тримати камеру і робити знімок. І такий канал, як Squarespace це безперечно те, що вам потрібно.